17 July, 2024

Google Reklamcılığı

Google Reklamcılığı

Reklam ve tanıtımların yapıldığı ve gösterildiği ağlardır. Yayınlanan ağlar internet web sitelerinde gösterilmektedir. Arama ağı ise tüm yayınlanan yayınları aynı çatı altında toplamaktadır. Yayınlanan reklamlar arama sitelerinde gösterilerek daha fazla kişiye ulaşılması sağlanmaktadır. Arama ağının yanısıra playstore gibi çeşitli arama motorları da yer almaktadır.

İnternet sitelerindeki Google Ads arama ağı yapılan arama sonuçlarıyla birlikte bağlantı birimlerinin birer parçası olmaktadır. Yalnızca Google’a bağlı olmaksızın çeşitli arama motorları da bulunmaktadır.

Arama Ağları Ve Reklam Tanıtımları

Google arama motorları yayınlanan reklamların en üst seviyelerde yer alması ve daha fazla kişiye ulaşılmasını sağlamaktadır. Bu ağlar üzerinde yapılan dijital reklamlar sayesinde, firmalar müşteri potansiyeline ulaşmaktadırlar.

Tüm bu faktörler Google arama ağı reklamları nedir sorusunu akıllara getirmektedir. Dijital pazarlama için firmaların ürünlerinin daha fazla kişilere ulaşılması için kullanılan dijital pazarlama ve tanıtmadır.

Dijital reklamcılık sayesinde verdiğiniz hizmetleri kazanca dönüştürebilir ve daha fazla kazanç elde edilmesini sağlamaktadır.

Arama ağı ve Reklamcılık

Tüm işletmelerin kullandığı dijital pazarlama ve online reklam ve tanıtım uygulamaları, her geçen gün daha fazla rağbet görmektedir. Hizmet ve tanıtımları kazanca dönüştürerek reklamların daha fazla kişiye ulaşılmasını sağlamaktadır. Büyükten küçüğe tüm işletmelerin işine yarayan arama ağı reklamcılığı hemen tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır.

Bu sayede firmaların isimleri ve logoları internet sitelerinin üstünde yer almakta ve daha fazla kişiye ulaşılması sağlanmaktadır ve firmalar rakiplerine oranla daha fazla rağbet görmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir